Aby to zpívalo samo...

3 důležité dovednosti - a váš hlas rozkvete!

Přihlaste se do kurzu zdarma,

který poběží od 22. 2. do 21. 3. 2021

Tento kurz poběží poprvé a potřebuji ho ostestovat, proto je zdarma.

Vyplňte, prosím,  tento formulář a staňte se na měsíc mou studentkou zpěvu. Budete nadšená z toho, jak váš hlas rozkvete 🙂

Přihlašování do kurzu skončilo 21. února o půlnoci 🙁

Obsah kurzu

Co se naučíte?

  • Celý kurz je z 90% praktický. Budete trénovat tělo, hlas a sluch podle přesných instrukcí, abyste za 30 dní získala 3 důležité dovednosti pro volné a bezbolestné zpívání.
  • Vysvětlím vám, jak zapojovat do procesu zpívání celé tělo. Budete se učit, jak ho opravdu vnímat.
  • Vytrénujete svůj sluch, aby věděl, čeho si má při tvorbě hlasu všímat, a co je naopak dobré nechat v začátcích nedokonalé.
  • Dozvíte se, proč je tak důležité věnovat péči zpívaným samohláskám a naučíte se je využívat k posilování a zpružnění vašeho hlasu.
  • Nacvičíte pod mým vedením jednu píseň tak, abyste při tom uplatnila co nejvíce z nově získaných dovedností. A budete zírat 🙂

Pro koho je kurz? 

Tento kurz je ideální pro ženy, které rády zpívají jen tak pro radost a chtěly by se naučit, jak správně pracovat s hlasem, aby mohly zpívat volně, aby je po zpívání nebolely hlasivky a aby si mohly bez problémů zazpívat i vyšší tóny ve svých oblíbených písničkách. 

Stejně tak je kurz vhodný pro všechny učitelky mateřských škol a prvních stupňů základních škol, které chtějí získat větší jistotu a sebevědomí, když zpívají dětem nebo s dětmi. 

"Musím umět noty? " - Ne, nemusíte. 🙂

"Co když zpívám falešně?" - Rozhodně se přihlaste! 😉

Jsem Zuzka Slavíčková a poslední tři roky učím zpívat ženy, které si o sobě často myslely, že zpívat neumějí. Časem se zatím vždycky ukázalo, že to nebyla pravda 🙂 Při výuce používám metodu, díky které jsem sama sobě pomohla od dlouholetých bolestí hlasivek, kterými jsem trpěla po zpívání nebo po dlouhém mluvení. Při své práci kombinuju poznatky hlasové pedagogiky a hlasové terapie. 

3 důležité dovednosti - a váš hlas rozkvete!

Aby to zpívalo samo...

Zúčastněte se měsíčního kurzu zdarma, který poběží od 22. února do 21. března 2021.

Přihlašování do kurzu skončilo 21. února o půlnoci 🙁