Zuzana Slavíčková 

hudba pro zdraví a osobní rozvoj

Zpívání je fitness pro duši

Přečtěte si, co jste možná nevěděli o léčivých účincích zpěvu: 

  • Jak je možné, že zpěv dokáže tlumit bolesti?
  • Proč by měli zpívat lidé se sklony k depresivním náladám?
  • Jak můžeme trénováním hlasu pomoci rozvoji vlastní osobnosti?
  • Proč jsou ženy, které pravidelně zpívají, emocionálně vyrovnanější?
  • Jaký vliv má zpěv na naše sebevědomí?

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o e-booku říkají

Jsem moc ráda, že se ke mně tvůj e-book dostal. Mně se moc líbí, v některých pasážích - zejména u tvého příběhu mě až mrazilo. Přijde mi super, jak hezky doplňuješ benefity zpěvu odbornými podklady. U mě osobně to vyvolalo touhu učinit konkrétní kroky k tomu, abych společný zpěv zařadila do každodenního života, protože zpívání miluji a od malička jsem zpívala a v současné době mi fakt chybí. Takže děkuji za postrčení.
Janawww.janka-vyvleckova.cz
E-book je bezva. Moc se mi líbí i graficky. Máš krásné fotky. E-book je moc hezky člověčí. Informace jsou zajímavé. Většinu spojitostí se zpěvem jsem vůbec neznala :o) Začneme s dětmi více muzicírovat. Já i ony to máme rádi, jen si na společné muzicírování málokdy uděláme čas.
Klárkawww.zijuradost.cz
Děkuju za e-book, četla jsem ho po kouskách a několikrát a musím říct, že se mi líbí. Píšeš čtivým způsobem, který je mi blízký. Oceňuji i obsah, text je nabitý zajímavými informacemi.To mi vlastně udělalo největší radost - že čtu text o "mém oboru" a nacházím v něm věci, které jsou pro mě nové nebo nahlížené z jiných úhlů pohledu. Konečně je mi jasné, proč jsem v očích ostatních matek z okolí nejklidnější maminka tří dětí...
Janaučitelka zpěvu