Zuzana Slavíčková 

hudba pro zdraví a osobní rozvoj

Kurz zpěvu na Borůvce

11. - 13. června 2021

„Když zpívá člověk z hloubi své duše, uzdravuje tak svůj vnitřní svět. Když zpívá z hloubi duše více lidí – tak, že se sami stanou zpěvem, pak tím uzdravují také svět vnější.“
Yehudi Menhuin

Milé ženy, milí pánové,

tento kurz pořádám pro ty z vás, kteří po dlouhé, předlouhé době prahnete po živém vícehlasém zpívání. 

Mojí velkou vášní - možná až úchylkou - je "zkrášlování" hlasů. Zhruba třetina programu proto bude postavena tak, že budu za vaší ctěné spolupráce vašim hlasům pomáhat dostat se do nebývalé kondice. Umím to fakt rychle a efektivně. Budeme cvičit společně, ale budete mít prostor taky k cvičení o samotě  (to totiž bývá nejplodnější). 

Ve zbývajícím čase se pak budeme věnovat studiu vícehlasých zpěvů a písniček. Hlavně si to ale budeme užívat! 

Pro vás, co jste vícehlas nikdy nezkoušeli: nebojte se, naučím vás to! 🙂

Co ode mě můžete čekat?

Ukážu vám, že je ve vás mnohem víc, než jste si sami o sobě mysleli. 

Nenechávám vás zpívat - ani chvilku - bezduše a automaticky. Budu vás provokovat k tomu, abyste usilovali o svobodný a autentický projev. Po zkouškách pak nebudete vyčerpaní, ale nabití energií. 

Navedu vás k takovému způsobu vícehlasého zpívání, při kterém není tahounů a těch, co dělají "křoví", ani hlasů vyčnívajících, ale každý jednotlivý hlas je stejně důležitý. Budete se učit zpívat a vnímat přitom současně sami sebe i ty druhé.  

Kde to bude?

Penzion Borůvka 

Penzion Borůvka je ve Špindlerově Mlýně. Unikátní je v tom, že má vyhlášenou rodinnou atmosféru a paní šéfová je sama výbornou zpěvačkou. Už doufám chápete, že neexistuje lepší místo pro pořádání pěveckých víkendů 🙂

Kdy to bude?

Začínáme v pátek 11. června 2021 v 18.30.

Program skončí v neděli 13. června 2021 ve 12.30.

INFORMACE

 • Datum konání
  Začátek kurzu je v pátek 11. června v 18.30. Program končí v neděli ve 12.30.
 • Místo konání
  Penzion Borůvka ve Špindlerově Mlýně. Pokoje jsou dvou a třílůžkové.
 • Stravování
  V ceně kurzu je ubytování se snídaní. Obědy a večeře si účastníci zajišťují sami. Je možné stravovat se v sousední restauraci nebo si uvařit sami. V penzionu je k dispozici společná kuchyň.
 • Doprava
  Vlastní. Můžete se mezi sebou domluvit na spolujízdě. Před začátkem kurzu vám dám prostřednictvím aplikace možnost, abyste se mezi sebou domluvili.
 • A co COVID?
  Vezměte s sebou prosím potvrzení o testu nebo o tom, že jste očkovaní případně jste nemoc prodělali. Pokud se budete chtít otestovat na místě, napište mi, testy nakoupím a dám k dispozici. Když nám to počasí dovolí, budeme zpívat taky venku, jinak ve větraných místnostech a s přestávkami - tak jak se to doporučuje pro bezpečné zpívání.
 • Storno
  Do 31. května je možné stornovat s možností vrácení peněz v plné výši. Po tomto datu vám vrátím 50%. Vaše místo na kurzu máte rezervované po zaplacení objednávky.

Cena kurzu: 

4.980 Kč
kurzovné + ubytování se snídaní

Máme ještě 6 volných míst.