Zuzana Slavíčková 

výuka zpěvu, terapie hlasu, terapie hlasem

Výuka zpěvu v zimním semestru 2021/22

Vybírejte z následujících možností: 

1. Individuální výuka - celý semestr

Do 19. září 2021 se můžete přihlásit do zpěvu na celý semestr. 

Jedna lekce trvá 50 minut. 

Výuka: naživo nebo online.

Cena: 9.600,- Kč / semestr (celkem 15 hodin)

2. Individuální výuka - balíček 5 lekcí

Cena: 3.350,- Kč

Hodiny je možné vybrat si kdykoliv během semestru (od 13. září 2021 do 14. ledna 2022).

Volné termíny jsou k výběru vždy pouze pro následující měsíc dopředu. Najdete je zde. 

3. Skupinový program - kombinovaný

Počet účastníků: 7

Formát: 15 online skupinových konzultací s cvičeními a teorií ve výukové platformě + 2 x 6 hodin živě (2 soboty, vždy od 9.00 do 16.30 v Hradci Králové)

Cena: 5.750,- Kč

4. Jednotlivá lekce

Můžete si taky zarezervovat hodinu jednou za čas. Jednotlivá lekce stojí 700,- Kč a trvá 50 minut.

Máte-li zájem o jednotlivou hodinu zpěvu, vyberte si prosím termín. Já se Vám ozvu a další kroky vyřídíme mailem. 

Volné termíny jsou zde. 

Reference

Líbí se mi tvůj individuální přístup k hlasu, to, že jsi mně ukázala, jakým způsobem je dobré hlas vnímat a prožívat. Dozvěděla jsem se, jak funguje hlavový a hrudní rejstřík a alespoň částečně jsem se v něm naučila zpívat. Také jsem se naučila, že se nemusím stydět za sílu svého hlasu, ale můžu ji využít k něčemu krásnému. Pomohla jsi mi zlepšit představivost a také vím, že základem je pružnost, ale zároveň pevnost a energie. Líbí se mi tvoje nastavení, ve kterém nejsou nějaké problémy nebo chyby, ale spíš taková Svoboda a prostor ke zlepšení.
Kristýna O.studentka
Hodiny se Zuzkou byly milé a příjemné... a hlavně překvapivé v tom, že Zuzka ze mě dokázala vydolovat hlas, o kterém se mi ani nesnilo..., přišla vždy na nějaký „zlepšovák“, který pomohl.
Jarmila P.učitelka
Kurz mě velice obohatil a moc jsem si ho užila. Doporučuji ho každému, kdo není spokojen se svým zpěvem a stydí se zpívat i sám před sebou. Překvapilo mě, kolik informací a užitečných rad se vejde do čtyř lekcí. Každou lekci jsem celý týden zpracovávala, cvičila a sledovala své pokroky. Pochopila jsem, že zpívat volně a krásněji (tak, že jsem se sebou spokojená, zpěv si užívám a dokonce se tolik nestydím) je možné díky vnímání svého těla, uvolnění svalů, čelisti, i myšlení. Naučila jsem se lépe pracovat s dechem. Baví mě zpívat jen na samohlásky - nikdy mě nenapadlo, jak se tím dá nacvičit i (pro mě) těžší část písně. Díky kurzu si teď mnohem častěji zpívám a protože to není jen pobrukování potají v koupelně, cítím se šťastnější.
Dáša U. účastnice online kurzu zpěvu
Za tento kurz jsem moc vděčná. Byl pro mě terapeutický na mnoha rovinách. Objevila jsem v něm cestu, jak se postupně osvobodit od bloků tvořených už od dětství, které mně bránily si prožít plně krásu zpěvu. Zpívám a jsem šťastná. Nemusí to být perfektní. Hlavně že zpívám volně a je mi u toho dobře. Zpěvu se věnuji od dětství, ale v tomto kurzu jsem pochopila tolik různých souvislostí, naučila se novému způsobu práce s dechem, zpívat vědomě, uvolňovat zatuhlá místa v těle, abych mohla zpívat celým tělem a energie mohla volně proudit. Můj hlas posílil a zároveň zjemnil. Zpívá se mi mnohem lehčeji, víc přirozeně. Zuzka vše krásně vysvětlí a předvede. Zároveň je z ní cítit její přijetí - nic není špatně, prostě se to učíme. Její přístup je osvobozující, nebojím se říct, že až léčivý. Pomáhá člověku přijmout sám sebe. Děkuji za vše, co jsem se v kurzu naučila a mohla vyzkoušet.
Pavla L.účastnice online kurzu zpěvu